SEDAŞ, elektrik şebekelerine müdahale edilmemesi konusunda uyardı SEDAŞ, elektrik şebekelerine müdahale edilmemesi konusunda uyardı

Nadir Kurtulan’ın haberi

TV 264 ekranlarında yayınlanan “Gazeteciler Soruyor” isimli tartışma programında Gazeteciler Zafer Tokuş, Hakan Turhan, Safa Polat ve Hüseyin Cumalı gündemi değerlendirdi. Yeni sezonun ilk programında Zafer Tokuş’un “Belediyelerle ilgili köşe yazılarına katılmıyorum. Çok sert yazıyorsun. Hem bunları yazarken başkanlara soruyor musun” sorusuna Cumalı, “Niye sorayım ki! Bir iddia veya haber yapmıyorum. Bildiğim, gördüğüm, yıllardır gördüklerimi kaleme alıyorum” dedi.

Ferizli Belediyesi ile ilgili yazdığı köşe yazısı sonrasında Yenisakarya Gazetesi’nde Serkan Ok’un Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ile yaptığı röportajı da ele alan Cumalı, “Serkan Ok koşa koşa başkana gitmiş. Sonda da Yeni Sakarya Gazetesi’nde manşetten ‘mutfaktan başladık’ diye başlık atmış. Nasıl mutfak güzel miydi” dedi. Cumalı, daha önce eşleştirdiği belediye başkanlarını bir kez daha geçen Cuma Günü saat 21.00’de canlı olarak yayınlanan Gazeteciler Soruyor isimli tartışma programında eleştirdi.