Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve baştan sona takip ettiği programda; AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Ertuğrul Kocacık ve Rahmi Can Şeşen, AK Parti Sakarya İl Yönetimi, AK Parti Serdivan İlçe Yönetimi, meclis üyeleri ve muhtarlar da hazır bulundu.

Yapacak Çok İşimiz Var

Ülkemizin selameti, güven ve istikrarın devamlılığı için canla başla çalışmaya devam edeceklerini bildiren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Daha yapacak çok işimiz var. Allah’ın izniyle 14 Mayıs gecesi sandıklar açıldığında yeniden zaferle çıkan AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve meclise gidecek olan değerli milletvekili adaylarımızın çalışmaları yine onların ülkeyi kalkındırmak için verdiği gayretle bizler de burada çalışmalara devam edeceğiz.

Sandıklar Milletin Adamından Yana

Beşköprü Mahallesi’nden destek beklediğini vurgulayarak konuşmasına başlayan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, “Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptıklarıyla, milletten aldığı güçle bu millete kazandırdıkları sayesinde çok rahatsız. Terörden ve teröristlerden beslenenlere inat 14 Mayıs’ta sandıklardan millet iradesiyle milletin adamının isminin çıkacağından hiç şüphemiz yok.” ifadelerini kullandı.

2023 Yeni Hedeflerin Nişanesi Olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere en çok değer veren lider olduğunu belirten AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, 2023 seçimlerinin diğer tüm seçimlerden daha önemli olduğunun altını çizerek “Cumhurbaşkanımız bizlere bir hedef koydu. 2023 yılında ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracak çeşitli başarılara imza atacağız. Ulaşımdan eğitime, altyapıdan sağlığa, birçok yeni hedefler var. 2023 seçimleri bu hedeflerin yeni nişanesi olacaktır. Başta cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm milletvekillerimizi Sakarya’dan rekor bir destekle en yüksek seviyede seçtirme gayreti içerisindeyiz.” diye konuştu.

Türkiye Yüzyılında Emin Adımlarla

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönlünde Sakarya’nın ayrı yeri olduğunu dile getiren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, “Türkiye Yüzyılı'nı daha ileriye taşıyacak olan gençlerimize destekleri için teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı 14 Mayıs seçimleriyle birlikte yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Sakarya 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'na adım atmaya hazır, bizler hazırız, AK Kadrolar hazır! Yolumuz açık olsun” dedi.

Zafer Meşaleleri Yakacağız

Atabek kaydını yaptırdı Atabek kaydını yaptırdı

14 Mayıs akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarihi zaferinin milletçe kutlanacağını belirten AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Bizim siyasetimiz eser, icraat ve hizmet siyasetidir. Teşkilat varsa başarı vardır, kazanmak ve zafer vardır. Biz AK Teşkilat olarak bir kez daha gördük ki büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir aileyiz. Bizler yolumuza, çalışmalarımıza durmadan, yılmadan, yorulmadan devam ediyoruz. Bizim yolumuz milletin yoludur. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta sandıklardan çıkan sonuç da bunu kanıtlar nitelikte olacak.” diye konuştu.

thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.24 (1)thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.25thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.21 (2)thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.22 (1)thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.23 (1)thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.17 (1)thumbnail_WhatsApp Image 2023-05-09 at 16.40.17