Serdivan'da hizmete açılan Bey Poligon, protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşen görkemli bir törenle açıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden Sakarya'ya bir ödül daha Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden Sakarya'ya bir ödül daha

Serdivan’da Ümit Yüksel , Kudret Yüksel , Mehmet Özer ortaklığında hizmete açılan Bey Poligon, protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşen görkemli bir törenle açıldı. Açılışa Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç., Ağır Ceza Hakimi Sertaç Kestel, Ferizli Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş, Ak Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, İç İşleri Bakanlığı K.K.T.C. Müşaviri Özer Korkmaz, MHP Sakarya il Başkanı Ahmet Ziya Akar ve bir çok davetli katıldı.

Kurdele kesimi öncesi konuma yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi KILIÇ “ Bu tür organizasyonlar 10 yıl öncesine kadar ihtiyaç değildi ama bugün geldiğimiz noktaya ve hayatın dönüşümüne baktığımız zaman artık bu tür mekanlarımız ihtiyaç olmaya başladı. İçerisi ve dışarısı için arkadaşlarımız çok büyük emek harcamış. Sakarya’mıza Serdivan’a çok güzel bir mekan kazandırılmış. Kardeşlerimin emeklerine sağlık. Hep beraber onların mutluluğunu paylaşmak için buradayız hep beraber kurdelemizi keseceğiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Serdivan’da hizmete açılan Bey Poligon, taktik atış eğitimi, temel atış eğitimi, özel atış eğitimi, silah bakımı, özel güvenlik atışları ve okçuluk temel eğitimi gibi hizmetlerin bulunduğu Bey Poligon ayrıca misafirleri için iç ve dış mekan bekleme alanı, cafe gibi hizmetlerde sunmaktadır.

whatsapp-image-2022-07-08-at-150127-2whatsapp-image-2022-07-08-at-150127whatsapp-image-2022-07-08-at-143157whatsapp-image-2022-07-08-at-143156