Yaşlı adam, tatil çin geldiği termal tesisde hayatını kaybetti Yaşlı adam, tatil çin geldiği termal tesisde hayatını kaybetti

Sakarya'da 2018 yılında sosyal medya üzerinden açtığı sahte hesapla kendisini çocuk doktora olarak tanıtan C.K., polise gelen ihbarlar sonrasında yakalanmıştı.

Gözaltına alınan C.K., "Cinsel amacım yoktu, doktor taklidi yaparak eğlenmek istedim. İnsanlar da bana güvendi. Sadece sırt ve kol fotoğrafları geldi. Sosyal medyada beni linç etmeye başladılar, ben de bütün fotoğrafları sildim" diyerek kendisini savunmuştu.

C.K.'nin bilgisayarının incelenmesinin ardından 10 ayrı çocuğa ait fotoğraflar tespit edilmiş ve bunun üzerine C.K. tutuklanmıştı.

Sakarya ve birçok ilde kendisini çocuk doktoru olarak tanıtan hastaların çıplak fotoğraflarını bilgisayarında arşivlediği iddiası ile tutuklanan şahsın mahkemece alınan karar sonrasında geçtiğimiz aylarda serbest kaldığı ortaya çıktı.

Kendisini çocuk doktoru olarak tanıtıp aileler ile güven bağı kurduktan sonra çocukların fotoğraflarını istediği öne sürülen C.K.'nin serbest bırakılmasıyla ilgili gazeteci Fatih Altaylı ise "C.K. adlı pedofili sapık serbest bırakıldı, çocuklara musallat olmayı sürdürüyor!" ifadelerini kullandı.

AKLİ MELEKELERİ YERİNDE DEĞİLMİŞ!
Sakarya'da bir çok aileyi doktor olduğuna inandıran ve çocuk hastalarının çıplak fotoğraflarını bilgisayarında arşivlediği iddia edilen C.K.'nın mahkemeye şizofren olduğu ve akli melekelerinin yerinde olmadığı yolundaki yaptığı savunması kabul gördü ve tahliye edildi. 

FATİH ALTAYLI DURUMA BÖYLE TEPKİ GÖSTERDİ
Sakarya'da Türkiye'nin çeşitli illerinden çocuk hastaların cinsel içerikli fotolarını arşivleyen sapık sahte doktorun serbest bırakılması Gazeteci Fatih Altaylı'yı da kızdırdı.

Altaylı köşesinde;

"Serbest bırakıldı.
Şizofren olduğu ve akli melekelerinin yerinde olmadığı yolundaki savunması kabul gördü ve tahliye edildi.
Mahkemeye göre, bu sapığın akli melekeleri annelerin bir kadın doktora daha çok güveneceğini hesaplayarak, bir kadın doktor adına sahte Instagram ve Facebook hesapları açıp, anneleri kandırabilecek ve çocuklarının cinsel bölgelerinin görüntülerini toplayacak kadar yerinde, ama bu işlediği suçlardan ceza almayacak kadar eksikti.
C.K. adlı bu kişi bu işi bir meslek haline getirmişti ve Sakarya’da başkalarına da aynı tezgahı kurmuştu ama şizofrendi, aklı melekeleri yerinde değildi.
Karar üzerine Prof. Dr. Ayşenur Celayir çılgına döndü." diye yazdı...