Milliyetçi hareket Partisi Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül ve beraberinde İl Başkanı Ahmet Ziya Akar MHP Akyazı İlçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.

İlçe bakanı Soyhan Sofuoğlu ve yönetimi kafileyi kapıda karşıladı. İlk olarak İlçe başkanı Sofuoğlu konuşma yaptı. Sofuoğlu ‘’Parti binamıza gelerek partililerimizle buluşan başta Grup başkan vekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Levent Bülbül ve İl başkanımız Ziya Akar’a teşekkür ederim’’ dedi.

Sofuoğlu’nun ardından konuşma yapan Bülbül öncelikle katılımlarından dolayı partililere teşekkür ederim dedi. Bülbül ‘’ Asrın depremi olan ve yaklaşık 50 bine yakın vatandaşımızın hayatını kaybettiği şu günlerde çok üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Muhalefet cephesinden ve Sosyal medya üzerinden algı yapıldığına hepimiz şahit olduk. Devletimiz tüm imkanlarıyla Deprem bölgesinde k yaraları sarmaya devam ettiğini belirtmek istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanı ve Bakanların ilk günden bu güne deprem bölgesinde olduklarına Liderimiz ve bizler şahidiz.

Depremzede vatandaşlarımız için devam eden çalışmaları takip ediyoruz. Bu esnada büyük bir afetin yaşanmasının ardından biz Milletvekilleri de Meclise gelerek EYT sorununu çözmek için çaba sarf ettik. Acaba askıya alınır mı diye beklenirken yaklaşık 2 buçuk Milyon EYT mağduru vatandaşlarımızın bu sorununu ortadan kaldırarak Nisan ayı içerisinde ilk aylıklarını alabilecek olduğunu da yaptığımız çalışmalar ile göstermiş bulunmaktayız. Önümüzde bir genel seçim var ve bizim en baştan ifade ettiğimiz gibi kararımız ne adayımız Sayın Recep Tayip Erdoğan olduğunu Milletimize belirttik.

Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı arasındaki farkı sokakta her hangi bir vatandaşımıza sorsak cevabını hemen vereceğini biliyoruz. CHP ve HDP arasında bir farkın olmadığını da her bir vatandaşımız artık bilmektedir. Cumhur ittifakı olarak siz değerli partililerimizden ricamız çok çalışacağız çıtayı daha yükseklere çıkartacağız. Onların oy oranları kaç demeden biz parçalandık söylemlerine bakmadan Cumhur ittifakı daha çok çalışarak büyük bir farkla seçimleri kazanacağız. Sizlere katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim’’ dedi.
Konuşmaların ardından partiye yeni üye katılımı olan vatandaşlara rozet taktimi yapıldı.

Milletvekili Aday adayı Alptekin, ziyaretlerini soluksuz sürdürüyor Milletvekili Aday adayı Alptekin, ziyaretlerini soluksuz sürdürüyor

Toplantıya Milletvekili Bülbül ve İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’ın yanı sıra MHP Sakarya eski Milletvekili Zihni Açba, Sakarya İl yöneticileri, Akyazı eski İlçe başkanı Ahmet Birinci, eski İlçe Başkanı Ali Doğan Eroğlu ve bir çok partili katılım sağladı.

Medyabar