Araba ile kolayca ulaşılabilen bungalov evleri Sapanca genelinde yaygındır. Haftanın her günü kalınabilen bu evler misafirlere ev konforunu yaşatacak şekilde düzenlenmiştir. Müşteri memnuniyetine kendine ilke edilen bungalov hizmetlerinde insanların beklentilerini karşılayacak detaylar mevcuttur. Hijyenik ve kaliteli şekilde sunulan konaklama hizmetinde bungalovların doğal yapısı ziyaretçilerin ilgisini çeker. Tatil amaçlı kullanılan evlerde dış mekan sobası, mutfak ekipmanı, şömine, oturma grupları, yatak odası mobilyaları gibi çok sayıda eşya vardır. Her bir bungalov farklı kapasiteye sahip olup konaklayacak kişilerin kişi sayısına uygun yer seçmeleri gerekir. Kapasite durumu fiyatların hesaplanmasında da etkili olacaktır. Bungalov evlere giriş çıkış saatleri sabittir ve büyük bir kısmına evcil hayvan kabul edilmez.

Sakarya Sapanca Bungalov Evler

Bungalov evleri Sapanca ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterdikleri konaklama türleri arasında yer alır. Sapanca gölü manzarasına sahip olan evler için talep daha fazladır. Göl manzarasının ve doğanın eşsiz güzelliğinde tatil yapan ziyaretçiler huzurlu bir şekilde evlerine geri dönebilirler. Kamp alanlarının olduğu bölgelere yerleştirilen evler geniş bir araziyi kapsar. Bölgede birden fazla bungalov olması sayesinde her ihtiyaca uygun ev bulmak mümkündür. Özellikle balayı çiftleri ve çocuklu aileler için bu tatil şekli son derece uygundur. İzole bir ortamda konaklama imkanı sunan bungalovlar sessiz sakin olmasıyla bilinir. Bu sayede çocuklar diledikleri gibi koşup oynayabilir, doğal ortamın tadını çıkarabilirler.

Astronomlar Mars'ta bir 'Ayı' keşfetti Astronomlar Mars'ta bir 'Ayı' keşfetti

Sapanca Bungalov Hizmetleri

Bungalov evleri Sapanca civarında en çok tercih edilen otel şeklidir. Yakın konumda bulunan Sapanca gölüne gidip fotoğraf çektirebilen ziyaretçiler bungalovlarda ev konforunda dinlenebilir. Eğer bölgeye kış sezonunda gidilmişse Kartepe kayak merkezine gidilerek kayak yapılabilir. Ormanda doğa yürüyüşü için de uygun olan bungalov evlerin olduğu yer bisiklet turu için de müsaittir. Ayrıca ziyaretçiler isterlerse göl kenarında piknik de yapabilirler. Genel itibariyle odalarda sigara içilmesine izin verilmez. Tesis misafirlerine özel olarak otopark hizmeti sunulur. Ücretsiz internet hizmeti vardır ve odalarda klima bulunur. Yemek yenilebilecek restoran mevcut olup ziyaretçiler isterlerse yiyecek içecek getirebilirler. Bu tür detayları rezervasyon yaptırmadan önce araştırmak önemlidir.