Orman Bölge Müdürü Terzi: “Ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz” Orman Bölge Müdürü Terzi: “Ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Geyve ilçesi Sütalan Mahallesi’nde yürüttüğü çalışmalar ile bölgeyi kesintisiz içme suyu ile buluşturacak. Yaz aylarında tarımsal faaliyetlerin yoğun şekilde devam etmesi ve bölge nüfusunun artması ile birlikte yetersiz gelen içme suyu hatlarının sorunu, bin metrelik yeni hat sayesinde çözüme kavuşacak. Yapımı devam eden ve büyük bir kısmı tamamlanan yeni hat ile birlikte Sütalan Mahallesi sakinleri uzun yıllar boyunca kaliteli içme suyuna kesintisiz şekilde ulaşabilecek.

Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “ Şehrimizin dört bir yanında yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde içme suyu sorunu yaşayan bölgelerimizin sorunlarına çözüm oluyoruz. Güçlü altyapı ağımızı her geçen gün biraz daha genişletiyor ve kaliteli içme suyumuzu en sağlıklı şekilde vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Bu kapsamda Sütalan Mahallesi’nde başlattığımız yeni hat çalışmalarını da aralıksız şekilde sürdürüyoruz” ifadeleri kullanıldı.

thumbnail_2-427thumbnail_1-686