Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezi ve 16 ilçede asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yol bakım, onarım çalışmaları ve yeni güzergâhların oluşturulmasının yanı sıra özellikle kırsal bölgelerin ulaşım ağını yenilemek için titizlikle çalışan Büyükşehir Belediyesi, planlanan program dâhilinde tüm ilçelerde arterleri yeniliyor.

Bu kapsamda Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı marifetiyle Erenler Şeyhköy ve Çaykışla mahallelerinde yaklaşık 3 bin 400 metrelik uzunluğa sahip grup yolu 4 bin ton sıcak asfaltla sil baştan yenilendi. Önemli nüfus yoğunluğuna sahip ve araç geçişlerinin yoğun olduğu güzergâh sıcak asfalt konforuna kavuştu.

Yapılan açıklamada, “Sağlıklı ve konforlu ulaşım için asfalt çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde devam ediyor. Ekiplerimiz hava şartlarının uygun olduğu 2023 yılının son günlerinde Erenler kırsalında çalışmalarını tamamladı. Araç trafiğinin geçiş noktası olan 3 bin 400 metrelik güzergâh, 4 bin ton sıcak asfaltla yenilendi. Bölge halkına ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” denildi.

Hüseyinli Köyü'nde Berat Kandili kutlandı Hüseyinli Köyü'nde Berat Kandili kutlandı

Büyükşehir Şeyhköy Ve Çaykışla’yı Sıcak Asfaltla Buluşturdu5Büyükşehir Şeyhköy Ve Çaykışla’yı Sıcak Asfaltla Buluşturdu4Büyükşehir Şeyhköy Ve Çaykışla’yı Sıcak Asfaltla Buluşturdu3Büyükşehir Şeyhköy Ve Çaykışla’yı Sıcak Asfaltla BuluşturduBüyükşehir Şeyhköy Ve Çaykışla’yı Sıcak Asfaltla Buluşturdu2