Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ memurları için sosyal denge sözleşmesi imzalandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali’nin imzaları attığı törende Büyükşehir ve SASKİ bürokratları, sendika temsilcileri ile çalışanlar katıldı. Sözleşme kapsamında yüzde 95 olan sosyal denge tazminatı yüzde 100’e çıkarıldı.

İmzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Ekrem Yüce, “Birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımızın refah içinde yaşayabilmesi, her türlü haktan sonuna kadar faydalanabilmesi yönünde yapılacak çalışmaları var gücümüzle destekliyoruz. Belediyemiz ile BEM-BİR-SEN arasında imzaladığımız Sosyal Denge Sözleşmesi ile bünyemizde görev yapmakta olan toplam 809 çalışanımız sosyal denge tazminatı almaya devam edeceklerdir” dedi.

Yeni Milli Eğitim Müdür Bakırtaş oldu! Yeni Milli Eğitim Müdür Bakırtaş oldu!

Başkan Yüce, “Memurlarımızın yüzde 95 olan sosyal denge tazminatını 5 puan daha artırarak, yenilediğimiz sözleşme ile birlikte yüzde 100’e çıkartıyoruz. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanuna tabi olarak BEM-BİR-SEN ve Belediyemiz arasında imzalanan protokolün tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı olmasını diliyorum. Sendika temsilcilerine de göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Büyükşehir Ve Saski̇’de Sözleşme Sevinci Sosyal Denge Tazminatı Yüzde 100’E Çıktı 5Büyükşehir Ve Saski̇’de Sözleşme Sevinci Sosyal Denge Tazminatı Yüzde 100’E Çıktı 4Büyükşehir Ve Saski̇’de Sözleşme Sevinci Sosyal Denge Tazminatı Yüzde 100’E Çıktı 3Büyükşehir Ve Saski̇’de Sözleşme Sevinci Sosyal Denge Tazminatı Yüzde 100’E Çıktı 2Büyükşehir Ve Saski̇’de Sözleşme Sevinci Sosyal Denge Tazminatı Yüzde 100’E Çıktı