Serdivan'daki Cadde54 alışveriş merkezi içerisindeki apart konseptinde perşembe günü saat 13.30 sularında yaşanan olayda, 31 yaşındaki Bahar Keskin isimli kadın dairenin banyo bölümünde ölü olarak bulunmuştu.
Genç kadının cenazesi Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Korucuk kampüsünde bulunan Adli Tıp Kurumu Ön Otopsi Merkezinde yapılan ön otopsinin ardından ailesine teslim edildi.
Bahar Keskin, öğle namazına müteakip Karasu'da kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

3 GÜN BOYUNCA EVE KİMSE GİTMEMİŞ
Medyabar'ın haberine göre evli ve iki çocuk annesi Bahar Keskin, pazartesi akşam saatlerinde apart dairenin sahibiyle birlikte daireye gitti. İsmi öğrenilemeyen kişi salı sabahı evden çıkarken, Keskin'e çıkarken anahtarı aşağıdaki büroya bırakmasını söyledi. Dün öğle saatlerinde ise apart sahibinin arkadaşı eve gitmek istediğini söyledi.

TEM'de feci kaza: Alev alev yanan araçta can verdi TEM'de feci kaza: Alev alev yanan araçta can verdi

ÖLÜM SEBEBİNDE O İHTİMAL AĞIR BASIYOR
Alt kattaki büroda anahtar bulunamayınca yedek anahtarla eve girildiğinde Bahar Keskin banyoda ölü olarak bulundu.
Genç kadının epilepsi hastası olduğu ve otopsideki ilk bulgulara göre ölüm sebebinin de epilepsi krizinden kaynaklandığı ihtimali üzerinde duruluyor.

ŞÜPHELİ DURUM VE GÖZALTI YOK
Soruşturma kapsamında eldeki verilere göre şüpheli bir durum olmadığı için herhangi bir gözaltı işleminin de yapılmadığı öğrenildi.