Aracın çarptığı geyik yaralandı Aracın çarptığı geyik yaralandı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sakarya Şubesi öncülüğünde, Şerefiye Camii önünde bir araya gelen yüzlerce kişi, ellerinde Filistin bayrakları ve pankartlarla Filistin'e destek çağrısında bulundu. 

Orhan Camiinde son bulan yürüyüşün ardından açıklama yapan Sakarya Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Celal Aydın, "Bu kadar zamandır bu meydanlarda İsrail'in zulümlerini tel'in için toplandık, zalimlere karşı nefretimizi haykırdık. Kardeşlerimizin acısını yüreğimizde hissederek duaya durduk, kıyama kalktık.

Fakat bugün başka! İşte bugün büyük bir sevinçle, Kudüs'ün, Mescid-i Aksa'nın özgürlüğüne giden yolda elde edilen bu büyük başarıyı kutlamak, Filistinli kardeşlerimizle ve mücahidlerle omuz omuza olduğumuzu haykırmak için buradayız!

Merhum Erbakan Hocamızın "İsrail ancak güçten anlar" ifadelerini haklı olarak anladığımız bir günü yaşıyoruz.

Sivil veya asker fark etmez, tüm İsrailliler Filistin topraklarında işlenen her suça ve işgale doğrudan ortaktır. Evlerinden kovulan Filistinlilerin mülklerine istilacı böcekler gibi koşuşturan genç/yaşlı, kadın/çocuk tüm Yahudiler işgalcidir, zalimdir, katildir.

Bu kadar zulme ortak olmalarına rağmen Filistinli kardeşlerimizin büyük bir hassasiyetle merhametli tavırları ortadadır. Bu mesele bahane edilerek ortaya konulmaya çalışılan algı, zalimlerin zulümlerini gölgelemeye çalışmaktadır." ifadelerine yer verdi.