Babasının cenazesini yıkarken fenalaşıp yaşamını yitirdi Babasının cenazesini yıkarken fenalaşıp yaşamını yitirdi

Nurettin Eryılmaz

Olay, Çark Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, caddede yürüyen 24 yaşındaki F.P. ve 23 yaşındaki bir çocuk annesi A.Y. isimli iki arkadaş, caddede karşılaştıkları D. isimli bir genç kızla henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. 

Kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşen olayda gençler saç saça baş başa birbirlerine girdi. Çevredekilerin müdahalesi ile kavga sona ererken, elinde tabanca bulunan ve olayın ardından kaçan D. isimli genç kız, kısa bir süre içerisinde yakalandı. 

Olayın ardından karakola giderek kendilerine saldıran D. isimli kızdan şikayetçi olan 24 yaşındaki F.P. ve 23 yaşındaki bir çocuk annesi A.Y., yaşadıkları olayı HALK54'e anlattı.

24 yaşındaki F.P., "Kendisi benle kulübe gelmek istedi. Sonra kız arkadaşımın kocasıyla takıldı sonra inkar etti. Arkadaşımın kocası onla takılmak istemiyor ama o sürekli yanına geliyor. Dün de tartışma çıktı ve bu olay yaşandı. Çok mağduruz." diye konuştu.

Bir çocuk annesi olan 23 yaşındaki A.Y., D. isimli genç kız tarafından çocuğunun öldürülmekle tehdit edildiğini öne sürerek, "Biz saldıran değil, mağdur olan tarafız. Çocuğumu öldürmekle tehdit ediyorlar." dedi.