Kocaeli’nin Kandıra İlçesi’ne bağlı Cebeci tatil bölgesinde sivrisinek, karasinek sıkıntısı yaşanıyor. Kurban Bayramı nedeniyle yaşanan yoğunluk sırasında kendini bilmez bazı kişilerin çevreye saçtığı çöpler nedeniyle mağduriyet yaşadıklarını belirten tatilciler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden yardım istedi. Sinek sıkıntısının yanı sıra köpek sıkıntısının da insanları tedirgin eder boyutta olduğunu belirten vatandaşlar bu konuda da Büyükşehir Belediyesi’nin önlem almasını istedi.

SATSO 31. Meslek Komitesi:  “Teknokentlere desteklerin kaldırılması AR-GE ve ekonomiye zarar verir” SATSO 31. Meslek Komitesi:  “Teknokentlere desteklerin kaldırılması AR-GE ve ekonomiye zarar verir”

Cebeci sahillerinde bulunan çöp konteynırları yerine çöplerini çevreye atan kendini bilmezlere tepki gösteren Cebeci sakinleri, “Bir yandan sinek, bir yandan köpek sorunu yetmiyormuş gibi bir de çöp sıkıntısı başladı. Kurban Bayramı boyunca bölgeye akın edenler çöpleri her yere attılar. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’dan yardım istiyoruz “dedi.