Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, seçim çalışmaları kapsamında STK ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

CHP'de disiplin süreci başlatıldı CHP'de disiplin süreci başlatıldı

Başkan Adayı Osman Çelik’in, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Zaimoğlu ile bir araya geldi. Ziyarette AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat üyeleri Çelik’e eşlik etti.

Ziyarette konuşan Çelik, “Dernekler, toplumun farklı kesimlerini bir araya getirir ve sosyal dayanışmayı güçlendirir. Belediye olarak, derneklerin faaliyetlerini destekleyerek, onların toplumsal hizmetlerine daha etkin bir şekilde katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu iş birlikleri, Serdivan'ı daha yaşanabilir ve kucaklayıcı bir kent olarak örnek gösterilecek bir ilçe haline getirmek adına önemli bir adım olacaktır. Gerek STK’larımız gerekse devletimizin her kademesinden kurumlarla ortak paydada buluşarak Serdivanımızı tepeden tırnağa her alanda kalkınmış bir kent haline getirmek için çalışacağız.” dedi.

Thumbnail Elazığ-1Thumbnail Elazığ