Çocuklara ve gençlere yönelik projelere önem veren Başkan Adayı Osman Çelik, gençlik merkezleri ile eğitim ve spora farklı bir bakış açısı kazandırıldığının altını çizdi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve teşkilat mensuplarıyla birlikte gerçekleştirilen ziyarette; Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ve Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Özgür Çetinkaya’dan faaliyetlerle ilgili bilgi alındı. Yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Çelik, “Düşünen, üreten, hayatın her alanında aktif rol alması gereken gençlerin daima destekçisiyiz.” dedi.

Ziyaretle ilgili konuşan Başkan Adayı Çelik, “Serdivanımız genç nüfusun yüksek olduğu bir ilçe. Bizler de Serdivan’ı yönetmeye talip genç ve dinamik ekibimizle, gençlerimizin kendilerini geliştirebilmesi, yeteneklerini fark edip yeni uğraşlarla ilgilenebilmeleri için ilçemize yeni alanlar kazandırmak için çalışmalar hazırlıyoruz. Serdivan Gençlik Merkezimiz de bu anlamda önemli bir yer tutuyor. Ortaokuldan lise, üniversite grubuna kadar her yaştan gencimiz buraya gelip donanımlı eğitimcilerimizde kurslar görüyor. Aynı zamanda merkezimizde, gençlerimiz ders çalışıp sınavlarına hazırlanma imkanı buluyorlar. Bu özverili çalışmalarından ötürü başta yöneticilerimiz ve eğitmenlerimiz olmak üzere tüm kadrolarda görev yapan arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Saadet'te değişim kurultayı! Karamollaoğlu aday olmayacak, Ömer Ayhan adaylar arasında Saadet'te değişim kurultayı! Karamollaoğlu aday olmayacak, Ömer Ayhan adaylar arasında

Thumbnail Genç4Thumbnail Genç3Thumbnail Genç2Thumbnail Genç1Thumbnail Genç