Kaynarcalı İnşaat ustası İsmail Köse, çalışmak için gittiği Cezayir’de serinlemek için girdiği denizde boğularak can verdi

Kaynarca ilçesi Yeşilova Mahallesi'nde ikamet eden 47 yaşındaki inşaat ustası İsmail Köse, bir süre önce çalışmak için Cezayir'e gitti.

Medyabar'ın haberine göre, Köse, serinlemek için çalıştığı şehirde bulunan denize yüzmeye gitti. Dalgalara kapılan Köse, boğularak hayatını kaybetti.

Acı haber akşam saatlerinde Kaynarca Yeşilova Mahallesi'ndeki evine ulaştı. Acı haberi alan yakınları sinir krizleri geçirdi.

Cenazenin defin tarihi yurt dışındaki işlemler bittikten sonra gelişe göre netlik kazanacak. 

CEZAYİR'DE SON İKİ GÜNDE 27 KİŞİ BOĞULARAK CAN VERDİ
Yerel basına göre, İçişleri Bakanlığı'na bağlı Sivil Savunma Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, son iki günde ülkenin kuzeybatısından kuzeydoğusuna kadar 10 farklı kentte denize giren 27 kişinin boğularak hayatını kaybettiği duyuruldu.

Feci kazada ağır yaralanan kadın, hastanede hayatını kaybetti Feci kazada ağır yaralanan kadın, hastanede hayatını kaybetti

Açıklamada, hayatını kaybeden 27 kişiden 14'ünün denize girilmesi yasaklı alanlarda yüzdüğü için boğulduğu, 5 kişinin de cankurtaran saatlerinin dışında denize girdiği için boğulduğuna dikkati çekildi.