CHP Sakarya İl Başkanı Cengiz Çiçek, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Çiçek mesajında, “Emekleri ve akıttıkları alın terleriyle ülkenin her karış toprağında izleri olan işçilerimizin bayramı. Ülkenin tüm değerlerini, güzelliklerini üretirken, yap boz tahtası haline getirilen ekonomik politikalar nedeniyle özelikle son yıllarda toplumun tüm kesimlerinde görünen  yoksulluğu en derin yaşayan emekçilerimizin haklarının alacakları günlere yaklaşmaktayız. 

PARTİMİZİN ANA HEDEFİ

Kadınıyla, Erkeğiyle Emekçilerimizin  demokratik haklarını tam manasıyla kullanabilecekleri, ülkemizinde taraf olduğu  İLO sözleşmesinin ön gördüğü, başta iş güvenliği olmak üzere, standartlara ülke olarak ulaşmamız partimizin ana hedefi olduğunu, bu doğrultuda işçi temsilcilerimizle birlikte hareket edeceğimizi 1 Mayıs işçi ve emekçi bayramı vesilesiyle birkez daha ifade ediyoruz. Demokratik hakların özgürce, emeği ve emekçiyi hedef almayan, sendikal hakların tam kullanılacağı, örgütlenmenin önünün açılacağı, sosyal devletin tüm katmanlarlıyla işlevlik kazandırılacağı günlerin arifesindeyiz.

Orman Bölge Müdürü Terzi: “Ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz” Orman Bölge Müdürü Terzi: “Ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz”

UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN


Cumhurbaşkanı Adayımız ve Genel başkanımızın işaret ettiği gibi “ Hiç umutsuzluğa kapılmayın, sözümüzsöz; üretimin arttığı, istihdamın sağlandığı, alın terinizin karşılığını alacağınız, örgütlü mücadelenizin desteklendiği ve 1 Mayıs’ı meydanlarda coşkuyla kutlayacağımız bir Türkiye’yi hep birlikte, yeni dönemde inşa edeceğiz." Bu düşüncelerle tüm emekçilerimizin ve halkımızın  “1 Mayıs Birlik, Mücadele Günü” olan İşçi Bayramını Kutlarım.