Sakaryaspor ile sözleşmesi geçtiğimiz sezon sona eren ve kongreyi bekleyen Cihan Topaloğlu, yeni seçilecek yönetimi bekleme kararı almıştı.

Bu hafta iletişime geçilen Cihan Topaloğlu ile Sakaryaspor yönetimi şartları konuşmuş ve Cuma günü (bugün) için sözleşmişti.

Tüm bu gelişmelerden sonra taraftarın yola devam edilmesi beklenen Cihan Topaloğlu, anlaşma sağlamaması üzerine sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yayınladı.

Cihan Topaloğlu, veda mesajında şunları söyledi; "

İki yıldır tüm aidiyetimle sorumluluğumun bilinciyle Sakaryaspor formasını gurur ve onur içinde giydim. Her zaman formanın ve armanın ağırlığını bilerek hareket ettim. Sakaryaspor kaptanı olarak sahaya ter dökmek, sizlerin sevgisini hissetmek benim için çok özeldi. Bu şehre kupayla dönmek için çok çabaladım, çok hayalini kurdum ama olmadı. 

O çok sevdiğimiz ve hepimizin haykırarak söylediği şarkıda da dediği gibi tüm olumsuzluklar ve imkansızlıklara rağmen seveceksin inadına...

Caymaz’dan Sapancaspor yönetimine sert tepki Caymaz’dan Sapancaspor yönetimine sert tepki

Sakaryaspor ve Sakarya şehri benim için sadece bir futbol kulübü değil aynı zamanda bir aile oldu. Bu ailenin bir parçası olmak benim için büyük bir onurdu. Bu güzel günlerin sona erdiğini kabul etmek zor olsa da bazen hayatında ilgili kararlar alman gerekiyor. Taraftarlarımızın coşkusu tribünlerdeki tezahüratlarımız her maçta yanımızda olduğunuzu hissetmek bunlar her zaman unutulmaz anılarım arasında yer alacak. 

Sakaryaspor ve Tatangalar her zaman kalbimde olacak. Sizlerle geçirdiğim bu güzel anıları asla unutmayacağım. Birlikte kader birliği yaptığım tüm takım arkadaşlarıma, çalıştığım tüm hocalarıma, kulüp başkanımız Cumhur Genç’e, yöneticilere, fedakar kulüp çalışanlarımıza, şanlı Sakaryaspor taraflarına ve Sakarya şehrine her şey için teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin hoşça kalın."