Nadir Kurtulan

TV 264 ekranlarında canlı yayınlanan Gazeteciler Soruyor isimli tartışma programında Zafer Tokuş, Hakan Turhan, Safa Polat, Hüseyin Cumalı yerel seçimi değerlendirdi. AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik’in sıkı bir çalışma temposu içinde olduğunu ve sahada ses getirdiğinin altını çizen gazeteci Hüseyin Cumalı, “CHP’nin adayı Aydoğan Arslan sahada yok ki ses getirsin. Aydoğan Arslan efsanesi sona erdi. Sahadan ses gelmiyor. Osman Çelik açık ara önde” dedi.

Hakan Turhan ile Safa Polat da Serdivan’da Osman Çelik’in ses getirdiğini ve getirmeye devam ettiğini ifade etti. Gazeteci Zafer Tokuş’un ısrarla Aydoğan Arslan’ı sorması üzerine Hüseyin Cumalı, “Zafer bey Aydoğan Arslan efsanesi bitti. Kendini revize et” diye konuştu.

Gazeteci Hüseyin Cumalı, “AK parti gümbür gümbür çalışıyor. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ilçeleri 2 kez gezdi. STK’larla buluştu. Ama muhalefete bakın! Sahada yok. CHP’ye bakın. CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç görevindeyken böyle miydi! Beğenirsin beğenmezsin ama Engin Özkoç döneminde CHP Sakarya’da böyle değildi” dedi.

Altınışık Sitesi sakinleri rica ediyor: Yapmayın şu yasak parkı Altınışık Sitesi sakinleri rica ediyor: Yapmayın şu yasak parkı

CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu’nu bir kenara koyduğunu belirten Cumalı, “Burada başarısızlık var ve bunun sebebi Keleş’tir. CHP sakarya İl Başkanı iken başarılı işlere imza atan Ecevit Keleş, PM üyesi olduktan sonra o başarısızı mazide kaldı. Eğer CHP seçimde sandıkta kalırsa sebebi Keleş’tir. Nerede bu Keleş” dedi.