Hendek için beklenen açıklamanın MHP Genel Merkezi’nden duyurulmasıyla Hendek Belediye Başkan Adaylığı resmileşen Başkan Babaoğlu, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’i tensip ve takdirleri, yine Cumhur İttifakı’ndaki uyum ve iş birliği çok değerlidir, çok kıymetlidir. Sayın Cumhurbaşkanımıza da teşekkürlerimi iletiyorum. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda, hemşerilerimizinde desteğiyle, başarılı işler yapmayı nasip etsin” diye konuştu. 

Bundan 5 yıl önce hep birlikte ilçemize huzur ve barışı getirmek üzere yola çıktık. Hendek Belediyesi’nin hiç bir vatandaşıyla, hangi partili olursa olsun bir derdi, problemi olmasın gayesini taşıdık. İnsanlar uyandıklarında arsalarına ne olacak, evlerimize ne olacak, acaba bize ne gibi bir muamele yapılacak gibi bir endişe yaşamadılar.  Biz vatandaşlarımızla iç içe kardeşçe yaşamayı hedeflemiştik ve bunu büyük ölçüde de gerçekleştirdik.

Muhtar adayı Kotaoğlu: "Hazırız, kararlıyız, takdir mahallemizin" Muhtar adayı Kotaoğlu: "Hazırız, kararlıyız, takdir mahallemizin"