Deva Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ercan Başnuh, merkezdeki mahalle çalışmalarına hızla devam ediyor. Semerciler Mahallesi, Şeker Mahalle çalışmalarının ardından ,Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal ve Kurtuluş Mahallelerinde hem esnaf hem de muhtar ziyaretlerini gerçekleştirdi. Adapazarı’nın deprem riski ve trafik sorunu açısından en sıkıntılı bölgelerinde çalışma yaptıklarını ifade eden Başnuh, 84 mahallenin tümünde bu çalışmalara hızla devam edeceklerini ifade etti.

Saha çalışmalarını değerlendiren Adapazarı Belediye Başkan adayı Ercan Başnuh, ‘’Ekonomik sıkıntıların altında, zorlukla yaşamını sürdüren vatandaşlarımız, kendi geleceği konusuna ciddi umutsuzluk içinde. Vadedilen ama tutulmayan sözler halkımızı siyasetin çözüm merkezi olduğu gerçeğinden uzaklaştırmış. Kime oy vermeyeceğine karar vermiş olan Adapazarı halkı güvenebileceği ,ciddi bir alternatif üretmeyi kafasına koymuş. Biz bu umutsuzluğa çare olacağız. Kocaman bir köy haline getirilmiş Adapazarı’nı tekrar şehir olarak inşa etmek bize nasip olacak. Bunu belediyenin kaynaklarıyla siyaset yaparak değil, vatandaşı şehrine ve şehrin imkanlarına ortak ederek sağlayacağız’’ dedi.

Işıksu muhtarlarla buluştu: Birlik ve beraberlikle yola devam Işıksu muhtarlarla buluştu: Birlik ve beraberlikle yola devam

Thumbnail Ercan Başnuh'tan Muhtar Zi̇yaretleri̇ (5)Thumbnail Ercan Başnuh'tan Muhtar Zi̇yaretleri̇ (3)Ercan Başnuh'tan Muhtar Zi̇yaretleri̇ (6)Ercan Başnuh'tan Muhtar Zi̇yaretleri̇ (4)Ercan Başnuh'tan Muhtar Zi̇yaretleri̇ (2)Ercan Başnuh'tan Muhtar Zi̇yaretleri̇ (1)