“2023 SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Taraklı İlçe Başkanı Ersoy Doğan “Partimiz Genel Merkez yöneticilerimizle saha çalışmaları için uyguladığımız programımız başarı ile sürdürüldü. İlçemizdeki vatandaşlarımızın sahada sesini dinledik, ihtiyaçlar, şikayetler, talep ve önerilerini aldık. Bu talep ve şikayetleri Genel Merkezimize Raporlayacağız. Çözümlerimizi hazırladığımızı, ilk 90 dakikada ve ilk 6 ayda ve 365 günde, Eylem Planlarımızla hangi adımları atacağımızı belirlediğimizi anlattık. DEVA Partisi 2023 seçim  çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.” dedi.

Taraklı da saha çalışmalarında Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Ramiz Ongun, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Sedat Kızılcıklı ve Kurucular Kurulu Üyesi Burcu Yağan, DEVA Sakarya İl Yönetiminden Başkan Yardımcısı ve Sektörel Gelişmeler ve İzleme Başkanı Volkan Terzioğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Bayrak, İlhan Sarı, İlhan Adıyaman, Levent Cevat Ercebeci, DEVA Taraklı İlçe Yöneticilerinden İlçe Başkanı Ersoy Doğan ve yönetiminden Cengiz Han Tozlu, Mustafa Doğan, İlyas Karaoğlu ve parti üyeleri Sercan Eraslan, Abdullah Türkmen de katıldı.  

“HALKIN DERTLERİNE DEVA OLACAĞIMIZI ANLATIYORUZ”

DEVA Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Sedat Kızılcıklı, ekonomik krizin bel büktüğü bu zor günlerde esnaf ve çiftçiler, emekliler, gençler dahil her kesimin dertli olduğunu söyledi.  Kızılcıklı açıklaması sırasında; "Taraklı da kapalı Pazar yeri ziyareti yaptık. Esnaf ve vatandaşlarla konuştuk, sohbet ettik. Bir dokunuyor bin ah işitiyoruz. Çiftçilik yapan maliyetler altında ezilen, ahırında düne kadar hayvanı olan insanlar şimdi bunları elinden çıkarmak zorunda kalmış ve kan ağlıyor. Türkiye’nin sorunlarına ihtiyaçlarına gerçekçi, ayakları yere basan çözümler üretebilmek, eski köhnemiş siyaseti rafa kaldırmak için hedefimiz iktidara gelmek. İktidarda bu çözüm önerilerimizi hayata geçirip halkımız için adaletin, hukukun layıkıyla işlemesini, güvenin tesis edilmesini, ülkenin kalkınmasını, sosyal bir devlet anlayışı ile halkımızın refah bir hayat sürmesini sağlayacağız.   

“KAZANILMIŞ HAKLARI MUHAFAZA EDECEĞİZ.”

Yoksulu koruyup kollayacağız. Kazanılmış hakları muhafaza edeceğiz. Ekonomide sağlayacağımız istikrar ile ülkemize, insanımıza nefes aldırmak gayesindeyiz. Ülkemizin her alanda daha çok üretebileceği vatandaşlarımızın kalkınacağı, yoksulluğun giderileceği koşulları oluşturacağız. İktidar olunca eylem planlarımızı hayata geçireceğiz.  Partimizin her alandaki eylem planlarını hazırladık. 11 eylem planını kamuoyu ile paylaştık.  Tarım eylem planımız, Sosyal Politikalar, Ekonomi, Afet Eylem, Sağlık, Yüksek Öğrenim, Dijital Dönüşüm, KHK Mağduriyetleri, Yargı, Çevre, Yerel Yönetimler, Şehircilik gibi  bu eylem planlarının tamamı hazırlandı ve bunları yayımladık . Yıl sonuna kadar 22 tane olacak. Madde madde ilk 90 dakikada, 6 ayda ve 365 günde neleri yapacağımızı paylaştık. Bu pazar seçim olsa DEVA hazır." şeklinde konuştu.

thumbnail_DEVA Taraklı da halkı dinledi (6)thumbnail_DEVA Taraklı da halkı dinledi (4)thumbnail_DEVA Taraklı da halkı dinledi (3)