Partinin ilk kuruluş aşamasında kurucu il başkanı ve şimdi Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Erdoğan ile birlikte Sakarya’da DEVA Partisi’ni kurmak için giden 5 kişilik heyet içerisinde yer alan kurucu üye Murat Durak, DEVA Partisi’nin Serdivan Belediye Başkan adayı oldu.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Seçimi kaybeden belediye başkanı milletvekiline çiçek fırlatıp hakaret etti Seçimi kaybeden belediye başkanı milletvekiline çiçek fırlatıp hakaret etti

Genel Başkan Ali Babacan’ın takdimi sonrasında eski Hazine müsteşarı İbrahim Çanakcı, İstanbul Milletvekili İdris Şahin, İstanbul milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Ankara milletvekili eski bakan Sadullah Ergin, Tekirdağ milletvekili Cem Avşar ve Balıkesir milletvekili Burak Dalgın tanıtım töreninde Murat Durak’a tebriklerini iletip hatıra fotoğrafı çektirirken renkli anlar yaşandı.

“ALLAH UTANDIRMASIN”

Murat Durak tanıtım töreninin ardından şu açıklamayı yaptı: Bir yola çıkıyorum. Problemleri görüyorum, çözümlerini biliyorum. Serdivan’ın, Önce Türkiye’ye, sonrasında Dünya’ya örnek bir ilçe olması mümkün. Vira Bismillah… Başlıyoruz… Allah utandırmasın.” dedi.