Sakarya'da geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Direksiyon Sınavı sırasında araçta komisyon üyesi olarak bulunan bir okul müdürü kurs sahipleri tarafından darp edildi. 

Medyabar'ın haberine göre, olay geçtiğimiz cumartesi günü Ferizli'de meydana geldi. İlçede bir ilk/orta okulda okul müdürü olarak görev yapan E.C. komisyon üyesi olarak bir sürücü adayının aracına bindi. Sıcak hava dolayısıyla klima açılmasını isteyen E.C.'ye araçta bulunan kurs sahibi S.G. klimayı açamayacaklarını söyledi.

İkili arasında klima konusundan başlayan polemik büyürken, E.C. araçtan indirildi. Dışarda devam eden polemik sırasında iddiaya göre kurs sahibi S.G.'nin oğlu O.G. okul müdürünün boğazını sıkarak darp etmeye başladı.

Hendek'te 11 kilogram esrar ele geçirildi: 1 gözaltı Hendek'te 11 kilogram esrar ele geçirildi: 1 gözaltı

Baba S.G. de oğluna katılarak ikili kurs sahibi E.C.'yi ciddi bir şekilde darp etti. Boynunda ve kolunda sıkmaya bağlı ciddi emareler bulunan E.C.'nin vücudunun çeşitli yerlerinde de darp izleri bulunuyor.

Hastaneye giderek darp raporu alan E.C. sürücü kursu sahipleri S.G. ve O.G.'den şikâyetçi oldu. E.C., kendisine tehditler edildiğini de ifade ederek kendisini darp edenlerin cezalandırılmasını istedi.

Konuyla ilgili adli soruşturma başlatıldı. Okul müdürü E.C.'nin üyesi olduğu Memur-Sen'e bağlı Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi de olayı kınamak için perşembe günü Ferizli Kaymakamlığı önünde basın açıklaması yapacak.