Adapazarı Karaköy'de 17 yaşındaki Efecan Efe'nin bıçaklanarak öldürüldüğü olayın ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Arkadaşının Efecan'ı işten atılmasından sorumlu tuttuğu ve cinayeti bu nedenle işlediği ortaya çıktı. 

Edinilen bilgilere göre, 17 yaşındaki Efecan Efe, 1 yıl önce aynı yerde çalıştığı arkadaşı 17 yaşındaki Y.Y.E. ile iş yerinde kavga etti.

Kavgadan sonra işten çıkartılan Y.Y.E. yakın çevresine kendisine iftira atıldığını söylemeye başladı. Üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen Y.Y.E., arkadaşı Efecan’ı telefonlar arayarak görüşmek istediğini söyledi.

Oğlunun evde bıçak aradığını gören anne şüphelenerek engel olmaya çalıştı. Evden çıkan Y.Y.E., telefonla aradığı Efecan ile arabada konuşmaya başladı.

Temizlikçisini evine bırakmak isterken dehşeti yaşadılar: 1’i ağır 2 yaralı Temizlikçisini evine bırakmak isterken dehşeti yaşadılar: 1’i ağır 2 yaralı

Konuşurken çıkan kavgada Y.Y.E. isimli genç arkadaşı Efecan’ı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Efecan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Saldırgan Y.Y. E. ise olaydan sonra eve döndü. Üzerindeki kandan durumu anlayan annesinin sorular sorduğu sıra eve gelen polis ekipleri saldırgan arkadaşı gözaltına aldı.