Çarpıcı araştırma: Karıncalar kanseri koklayabiliyor Çarpıcı araştırma: Karıncalar kanseri koklayabiliyor

Kemer sınırları içerisinde hem lüks hem de uygun fiyatlı oteller ile karşılaşabilirsiniz. Yazımız sayesinde Kemer otelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kemer’de Nerede Kalınır?

Kemer; iyi bir tatil beldesinde olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Eşsiz güzellikteki koyları, eğlence imkanları, doğal ve tarihi güzellikleri ve daha birçok özelliğiyle dikkat çeker. En iyi Kemer otelleri ise şu şekilde sıralanabilir:

·         Rixos Beldibi: Lüks Kemer otelleri kategorisinde yer alır. Denize sıfır konumda olması ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, otelin kendisine ait eşsiz güzellikte bir de plajı mevcuttur. Otel; modern bir şekilde dekore edilmiş odaları ile de farkını ortaya koyar. Açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tenis kortu, restoranı ve barları ile de harika bir konaklama seçeneği olduğunu gösterir.

·         Maxx Royal Kemer Resort: En iyi Kemer otelleri denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisidir. 160 bin m2’lik oldukça geniş bir alana kurulmuştur. Bünyesinde farklı özelliklere sahip 291 oda bulundurur. Antalya’nın en büyük havuzlarından birisine sahip olmasıyla dikkat çeker. Hem balayı çiftleri hem de aileler için uygun bir oteldir. Otelin gece 02.00’ye kadar açık olan bir de çocuk kulübü vardır.

·         Alva Donna World Palace: Kemer Kiriş sınırları içerisinde yer alan bir oteldir. Lüks ve konfor arayanlar için en uygun adrestir. Denize sıfır konumu ile fark yaratır. 400 metrelik plajı ile iyi bir otelde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde bulundurduğunu gösterir. Bunun yanı sıra, otelin farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden 816 odası mevcuttur. Otel; ziyaretçilerine spor yapma şansını da sunar. Mini golf sahası, tenis kortu, yüzme havuzları ve daha birçok imkanı ile dikkat çeker. Buna ek olarak, otelin restoran ve barları da övgüyü sonuna kadar hak eder.

·         Baia Kemer Club: Beş yıldızlı Kemer otelleri arasında bulunur. Her ne kadar lüks otel kategorisinde olsa da müşterilerine çok sayıda indirim ve kampanya da vaat eder. Ayrıca, erken rezervasyon seçenekleri sayesinde bu otelde çok uygun fiyatlarla kalmak da mümkündür. Su jimnastiği, plaj voleybolu, mini futbol ve dokuz kaydıraktan oluşan Aqua Tower gibi imkanları ile farkını ortaya koyar.

·         Queens Park Le Jardin: Kemer merkezden yedi km uzaklıkta yer alır. Her şey dahil konsepti ile hizmet sunar. Hem denize sıfır konumu hem de kendisine ait plajı ile en iyilerden birisi olduğunu gösterir. Otelin SPA merkezi de övgüleri sonuna kadar hak eder.