Erenler Mahalle Muhtarı Ayşe Uzunoğlu’nun önderliğinde sponsor ve hayırsever vatandaşların katkısıyla 25 çocuğa toplu sünnet töreni düzenledi. 

Erenler Muhtarlığı önünde düzenlenen sünnet törenine halk ve mahalle sakinlerinin yanı sıra siyasi isimler de yoğun ilgi gösterdi. Erenler Mahalle Muhtarı Ayşe Uzunoğlu; sponsor ve hayırsever vatandaşların çocuklara yönelik palyaço gösterileri ve eğlencelerin yanı sıra törende pilav, tavuk eti ve helva ile içecek olarak çay ve ayran ikram edildi. Düzenlenen sünnet töreniyle ilgili olarak konuşan Erenler Mahalle Muhtarı Ayşe Uzunoğlu, “Halkımıza layık olmaya çalışıyoruz. Burada 25 çocuğumuza ismini vermek istemeyen hayırsever vatandaşlarımızla birlikte sponsorlarımızın destekleriyle toplu sünnet töreni yapıyoruz. Çok güzel bir organizasyon oldu. Allah hepsinden razı olsun” dedi. 

Serdivan’da asfalt mesaisi sürüyor Serdivan’da asfalt mesaisi sürüyor

Gerçekleştirilen toplu sünnete etkinliğine, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, İyi Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Göksü Çalışkan, Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Ergül, Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, Yeniden Refah Partisi Erenler İlçe Başkanı Selçuk Çiçek, Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Muhammed Ekşioğlu, DEVA Partisi Erenler İlçe Başkanı Serhat Aslanboğa, İYİ Parti Sakarya STK İşlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fatma Kılınçer, İyi Parti Erenler Kadın Politikaları Başkanı Sevgi Mutlu, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, İstiklal Mahallesi Muhtarı Nazan Elçin ve Sakarya Emniyet Müdürlüğü Basın Sorumlusu Murat Ünal sünnet törenine teşrif edenler arasında yer aldı.