EURO 2024 yarışının nefes kestiği Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını heyecanla bekleyen Serdivanlıları sevindirecek haber Serdivan Belediyesi’nden geldi.

14 Haziran 2024 Cuma günü başlayıp 14 Temmuz 2024 Pazar günü sona erecek olan EURO 2024 heyecanında vatandaşlar maçları Serdivan Belediyesi’nin Aile Çay Bahçesi’nde dev ekranda seyretme fırsatı bulacak.

Konuyla ilgili konuşan Başkan Osman Çelik, “Serdivan Belediyesi Aile Çay Bahçesinde tüm maçları turnuva sonuna kadar vatandaşlarımızla birlikte dev ekranda izleyebileceğiz. A Milli Futbol Takımımızın ilk maçının oynanacağı 18 Haziran Salı günü bizler de hemşehrilerimizle bir arada maçı seyredeceğiz. A Milli Futbol Takımımıza başarılar diliyorum. Bu heyecanı Serdivanımızda yaşayacak olmaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm vatandaşlarımızı organizasyonumuza bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Demokrasi Meydanı'nda 15 Temmuz hazırlıkları tamam Demokrasi Meydanı'nda 15 Temmuz hazırlıkları tamam

Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ilk maçı olan Almanya-İskoçya maçı bugün 22.00’de Serdivan Belediyesi Aile Çay Bahçesinde dev ekranda canlı yayınla vatandaşlar ile buluşacak.