Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nden Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Fatih Kaya makamında Halk54 ailesini ağırladı. Sakarya ve Sakaryalıları çok sevdiğine vurgu yapan Kaya, “Halkımızın huzur ve güveni için arkadaşlarımızla görevimizi yaptık” dedi.

Son kararnameyle birlikte Diyarbakır İl Emniyet Müdürü olan Fatih Kaya’yı makamında Halk54 Genel Yayın Yönetmeni Murat Uygun, Halk54 Genel Yayın Müdürü Hüseyin Cumalı, Halk54 Reklam Müdürü Fuat Koçer ziyaret etti. Sakarya’da görev yaptığı süre içinde her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirten Kaya, “Halkımızın huzur ve güveni için arkadaşlarımızla görevimizi yaptık. Sağ olsunlar Sakarya halkı bizi sevdi, bağrına bastı. Bizde kendilerini çok sevdik. Haklarını helal etsinler” dedi.

Diyarbakır gibi büyük ve önemli bir kente İl Emniyet Müdürü olarak atanan Fatih Kaya’yı tebrik eden Halk54 Genel Yayın Yönetmeni Murat Uygun ise, “Sakarya’da başarılı çalışmalara imza attınız. Sakarya’nın huzur ve güven ortamını ekip arkadaşlarınızla birlikte 7/24 sağladınız. Emeğinize sağlık ve yolunuz açık olsun” dedi.

Sürdürülebilir Kentsel Hareketlilik Planı ve Yol haritası bu projeyle belirlenecek Sürdürülebilir Kentsel Hareketlilik Planı ve Yol haritası bu projeyle belirlenecek

db34692f-ea84-4c9c-8832-6143ff521bc2