Milletvekili A. Adayı Kılıçaslan Sakarya’yı karış karış geziyor Milletvekili A. Adayı Kılıçaslan Sakarya’yı karış karış geziyor

Sakarya'da bir dönem İl Milli Eğitim Müdürü yapan Fazilet Durmuş, AK Parti’den 28. Dönem Sakarya Milletvekili aday adaylığına başvurusunu yaptı. Kalabalık bir grupla geldiği AK Parti İl binasında aday adaylığı başvuru evraklarını İl Başkanı Yunus Tever’e teslim etti. Fazilet Durmuş, aday adaylığına ilişkin yaptığı konuşmasında “Hakkımızda hayırlısını diliyorum. Milletimize her anlamda hizmetkar olmaya talibim.14 Mayıs’ta ‘toplumsal meselelere hızlı, etkin ve yapıcı çözüm süreçleri’ için.Toplum yararını ön planda tutarak önsezi, zekâ, bilgi ve birikim odaklı kararlar için. Çocuklarımıza ve gençlerimize duyduğum sonsuz güvenin bana verdiği güçle Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında, yeni hayaller kurmak ve kurulan hayalleri gerçekleştirmek için tüm enerjim ve heyecanımla ben de varım” dedi.

thumbnail_Fazilet Durmuş, Milletvekilliği Aday Adayı başvurusu yaptı  (4)thumbnail_Fazilet Durmuş, Milletvekilliği Aday Adayı başvurusu yaptı  (2)