Çelik’ten ASRİAD’a ziyaret Çelik’ten ASRİAD’a ziyaret

Yerel seçim öncesinde en çekişmeli ve heyecanlı ilçelerin başında gelen Serdivan Belediyesi’ne aday adayı olan Doç. Dr. Furkan Beşel usta kalem Hüseyin Cumalı ve Nurettin Eryılmaz’ı ziyaret etti. Serdivan’ın bir üniversite şehri olduğunu anımsatan Doç. Dr. Beşel, “Serdivan’daki iki üniversite de yaklaşık 80-85 bin öğrenci var. Yine yurt dışından öğrencilerde var. Bu öğrencilerimizin Serdivan’daki isteklerine ağırlık vermeyi ve yine üniversitelerle birlikte öğrenciler için yeni projelere imza atmak isteriz “dedi.

Serdivan Belediyesi’nin Fikir ve Sanat Akademisi’nin çok güzel işlere imza attığını belirten Beşel, “Serdivan kültür ve sanatın önemli bir noktasıdır. Bizde nasip olursa belli dokunuşlarla kültür ve sanata ağırlık vermek isteriz. Yine turizm açısından da ilçemizin çok güzel imkanları var. Kongre turizminin yanı sıra Sapanca Gölü ve Kırantepe gibi alanlarla ilgili düşüncelerimiz var” dedi.

AK Parti’den aday adayı olurken yurt dışı ve yurt içindeki tecrübe ve birikimlerini vizyoner bir bakış açısıyla hareket edeceğini söyleyen Doç. Dr. Beşel, “Kutlu bir yola çıktık. Yurtdışında belli bir süre bulundum. Yine Sakarya Üniversitesi ve Büyükşehir Belediyesi’nde görevlerimiz oldu. Bir çok alanda yine çalıştım. Eğer bana bir teveccüh olursa birlik ve beraberlik içinde Serdivan’a hizmet etmek isteriz. Herkese başarılar dilerken, teşekkür ediyorum” dedi.

7e69240b-8d52-46a3-bb36-3d3c9374568f