Sakarya'nınTV Kanalı TV264'de her hafta Cuma akşamı saat 21.00'de yayınlanan "Gazeteciler Soruyor" programı deprem bölgesi olan İskenderun'da canlı olarak ekranlara gelecek..

Cuma akşamı saat 21.00'de İskenderun'da Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan konteyner kentte gerçekleşecek canlı yayında gazeteciler  Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı, Nurettin Eryılmaz ve Hakan Turhan deprem bölgesinde izlenimlerini anlatıp Sakarya'yı konuşacaklar.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin konuk olarak katılacağı canlı yayında, Başkan Yüce depremin ilk gününden itibaren bölgeye Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yardımları önümüzdeki günlerde yapılacak yardımları anlatacak..
   
İskenderun'da Sakarya Büyükşeir Belediyesinin kurduğu Konteyner Kent'te yapılacak canlı yayında Sakaryalıların bölgeye yaptıkları yardımlar da konuşulacak.

Afetlerde Su Güvenliği ve Acil Eylem Planı Çalıştayı yapıldı Afetlerde Su Güvenliği ve Acil Eylem Planı Çalıştayı yapıldı

İZLEYECİLER SORU ve GÖRÜŞLERİNİ YAZABİLECEKLER

 Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyiciler, gündemle ilgili görüşlerini TV264'ün Whatsapp  hattı 0533 615 0 224 ve  0532 7170 264 numaradan görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler.