Sakarya'nın tek uydu  televizyonu ve dijital platformda yayın yapan  televizyonu TV264'de her hafta Cuma akşamı saat 21.00'de yayınlanan Gazeteciler Soruyor, Cuma akşamı yeniden başlıyor.

Her Cuma akşamı TV264'de saat 21.00'de yayınlanan Gazeteciler Soruyor'da Gazeteciler Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı, Hakan Turhan ve Safa Polat canlı yayında Sakarya'da bir hafta içerisindeki yaşanan siyasetten spora kadar tüm gelişmeleri ve gündemi değerlendirecekler.
 
Sakarya’nın tecrübeli gazetecileri yeni yayın döneminde yine Sakarya gündemini  kendi bakışlarıyla yorumlayacaklar.

Gazetecilerin gündemleri arasında  SATSO ve Ticaret Borsası seçimleri öncesinde kulisler ve Adapazarı Belediyesinin 2nci kez ertelenen Ada Hayat projesi bulunuyor.

İş dünyasının seçimi olan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasının yeni yönetimini belirleyecek olan komite seçimleri öncesinde komitelerden kulisler, komitelerde neler yaşandığını gazeteciler canlı yayında yorumlayacaklar.

Gazeteciler  yaklaşık 3 saat sürecek canlı yayında hafta içi ilimizde yaşanan olayları da yorumlayacaklar.

Bunlar arasında Adapazarı Belediyesinin Ada Hayat Projesi, Hendek'te okul yıkımı gerginliği, gibi şehirde gündem olan konuları gazeteciler kendi bakışlarıyla yorumlayacaklar. Yorumcu gazeteciler izleyicilerden kendilerine gelen soruları da canlı yayında yanıtlayacaklar..