TV Kanalı TV264'de her hafta Cuma akşamı saat 21.00'de yayınlanan "Gazeteciler Soruyor" programında bu akşam yine gazeteciler Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı, Hakan Turhan ve Sefa Polat  şehrin gündemini değerlendirecek.

 Ada Hayat Projesinin sembolu olan proje kapsamında yıkılacak olan Hilmi Kayın İş Merkezi'nde 2 hafta önce gerçekleştirilen canlı yayında Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun Kentsel Dönüşümün gerekliliğini anlatmasıyla başlayan süreç sonrası gelişmeler ekranlara gelecek.

KATLI PAZAR YERİ DERNEK BAŞKANLARI KENTSEL DÖNÜŞÜMLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ AÇIKLAYACAK

Programda kentsel dönüşüm gündemde olan Adapazarı Katlı Pazaryeri'nde bulunan dernek başkanları canlı bağlantılar ile programa katılarak gazetecilerin sorularını cevaplayacaklar.
 Programa Katlı Pazar Yeri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Mehmet Demir,
iile  katlı pazaryeri alt kat esnaflarının kurduğu derneğin başkanı İsmail Hocalar canlı bağlantı ile yayına katılarak katlı pazaryerinde gündemde olan kentsel dönüşümle ilgili görüşlerini açıklayacak..

Sakarya Ticaret Borsası yardım tırı yola çıktı Sakarya Ticaret Borsası yardım tırı yola çıktı

MİLLETVEKİLİ RECEP UNCUOĞLU'DA ANKARA'DAN KATILACAK

Programa TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu'da Ankara'dan canlı bağlantı ile katılarak başkanı olduğu deprem araştırma komisyonunun çalışmaları ve kentsel dönüşümü anlatacak.

 Programda Ada Hayat Projesiyle şehirde gündeme gelen kentsel dönüşümle ilgili sokak röportajları ve son bir hafta içerisindeki gelişmeler yer alacak.
  Yaklaşık 3 saat sürecek programda gazeteciler Sakarya'da gündem olan konuları da yorumlayacaklar.
 
Program saat 21.00'de başlayacak.

İZLEYECİLER SORU ve GÖRÜŞLERİNİ YAZABİLECEKLER

 Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyiciler, gündemle ilgili görüşlerini TV264'ün Whatsapp  hattı 0533 615 0 224 ve  0532 7170 264 numaradan görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler.

Sakarya'nın  televizyon kanalı TV 264'ü uydunuzdan izleyebilmek için yapmanız gerekenler bulunuyor. Türksat 3A uydusundan Batı lokasyonundan yayın yapan TV264 kanalı  Digital platformlarda yer almıyor.