Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve İl yönetim kurulu üyeleri saha çalışmaları kapsamında Arifiye ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetimine Adapazarı ilçe Başkanı Faruk Albay, Hendek ilçe Başkanı Musa Akıcı, Akyazı ilçe Başkanı Hüseyin Güler, Serdivan ilçe Başkanı Erol Kara ve  Arifiye ilçe Başkanı Metin Demirkol eşlik etti.

Başkan Sevindik, “Arifiye’de de vatandaşın ve esnafın gündemi ekonomi. Yaşanan ekonomik krizden dolayı zor zamanlar geçiren esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelip sorunlarını yerinde dinliyoruz. Gelecek Partisi olarak vatandaşımızın ve esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Sakarya’nın gerçek sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde görüp dillendirmek bizim görevimizdir.” dedi.

Sevindik “Arifiye ilçe ziyaretimizde vatandaşlarımızın ve esnafımızın Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamıyla bizlere göstermiş olduğu ilgi görülmeye değerdi. Arifiye ilçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli rol oynayan esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum. Her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum.” dedi.