Halk54.com Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Cumalı ve Halk54.com Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz, deprem bölgesine gidiyor.

Depremin yerle bir ettiği Hatay'ın İskenderun ilçesine giden HALK54'ten gazeteciler Hüseyin Cumalı ve Nurettin Eryılmaz, burada Sakarya'nın TV Kanalı TV264'de her hafta Cuma akşamı saat 21.00'de yayınlanan "Gazeteciler Soruyor" programının canlı yayınına katılacak ve deprem bölgesinde izlenimlerini anlatacak.

Cuma akşamı saat 21.00'de İskenderun'da Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan konteyner kentte gerçekleşecek canlı yayında gazeteciler Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı, Nurettin Eryılmaz ve Hakan Turhan Sakarya'yı konuşacaklar. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin konuk olarak katılacağı canlı yayında, Başkan Yüce depremin ilk gününden itibaren bölgeye Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yardımları ve önümüzdeki günlerde yapılacak yardımları anlatacak. Sakaryalıların bölgeye yaptıkları yardımlar da konuşulacak.

 İzmit Körfezi’nden milyonlarca metreküp dip çamuru çıkarılacak  İzmit Körfezi’nden milyonlarca metreküp dip çamuru çıkarılacak

Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyiciler, gündemle ilgili görüşlerini TV264'ün Whatsapp  hattı 0533 615 0 224 ve  0532 7170 264 numaradan görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler.