Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nin her yıl düzenlediği başkanlar toplantısında kürsüye çıkan SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi davet ettiğini ancak kendisinin toplantıya katılmadığını ifade ederek çirkin sözler kullanmıştı. STK'lardan ve parti tabanından Hasan Alişan'ın sözlerine tepkiler gelirken bugün önemli bir gelişme yaşandı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Hasan Alişan'ı makamında ağırladı. 

Adapazarı'nda Ekim ayı meclisi toplandı! İşte mecliste öne çıkanlar Adapazarı'nda Ekim ayı meclisi toplandı! İşte mecliste öne çıkanlar

Başkan Yüce, sosyal medya hesabından; "SESOB Başkanı Hasan Alişan’ı ağırladık. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri toplantıda sarf ettikleri sözler adına üzüntülerini ve özürlerini bildiren Sayın Alişan ile yaşanan yanlış anlaşılma hususunda görüştük.

Hepimiz bulunduğumuz görevlerin milletimiz için olduğunu biliyor; bütün gayretimizi vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek adına kullanıyoruz" dedi. 


Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri toplantıda sarf ettikleri sözler adına üzüntülerini ve özürlerini bildiren Sayın Alişan ile yaşanan yanlış anlaşılma hususunda görüştük.

Hepimiz bulunduğumuz görevlerin milletimiz için olduğunu biliyor; bütün gayretimizi vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek adına kullanıyoruz.

F6PPOQJWsAAmfBcF6PPOQOWUAATU1KF6PPOQIWYAASpWIF6PPOQJWsAAmfBc (1)F6PPOQBWgAAFdUj