Hendekspor Olağanüstü Kongresine tek liste ile giren Murat Kaya, Hendekspor’un yeni başkanı oldu.

Hendekspor Başkanı Adil Karabulut’un istifasının ardından Yönetim Kurulu Kararı ile Asbaşkan Murat Kaya Başkan seçilmiş ve sonrasında Murat Kaya tarafından Seçimli Olağanüstü Kongre kararı alınmıştı.

Hendekspor Olağanüstü Kongresi dün tek liste ile gerçekleştirilirken, kongreye tek liste ile giren Murat Kaya Hendekspor’un yeni Başkanı oldu.

Kongrenin ardından teşekkür konuşması yapan Murat Kaya, "Aramızdan ayrılan, kulübümüzde futbolculuk yıllarından itibaren önemli hizmetlerde bulunan Numan Cengiz kardeşimizi rahmetle yad ediyorum. Hendekspor isminin geçtiği yerlerde gözlerin aradığı bir isimdir Numan Cengiz, şu anda bile çıkıp gelecek gibi sanki ruhu şad mekanı cennet olsun.

Olağanüstü genel kurulumuzun camiamıza hayırlı olmasını diliyor, destekleriniz için şahsım ve yönetim kurulu adına herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sultanlar turnuvayı tamamladı Sultanlar turnuvayı tamamladı

Net olarak ifade etmeliyim ki ben ve arkadaşlarım Hendekspor’u sportif başarılara taşımak azim ve heyecanın yanında ilçemizin ulusal marka değeri olan kulübümüzün en iyi şekilde temsil etme sorumluluğu içersinde olacağız.

Kurumsal bir anlayışla sağlam adımlarla ama mutlaka ve mutlaka birlik beraberlik içersinde hareket ettiğimizde başarı kaçınılmaz olacak. Biz inanıyoruz! Mücadele etmeye, başarmaya talibiz. İlçemizde yaşayan, Hendekspor’umuza gönülden bağlı herkes bu doğrultuda imkansız olmayan bir mücadelede güç aldığımız bir kaynak olacaktır. Sonuç olarak bu büyük camiada Hendekspor’umuzun idaresini emanet aldık, şüpeniz olmasınki emanetiniz emin ellerde. Bugün itibarıyla da sezon hazırlıklarına başlayacağız. Camiamızın ve futbol kamuoyunun merakla beklediği trasfer çalışmalarımızı en az hata ve en doğru şekilde gerçekleştirme arzusundayız.

Son olarak bugüne kadar kulübümüze hizmet etmiş olan herkese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Genel kurulumuza teşrif eden üyelerimize ve misafirlerimizi saygı ile selamlıyor, yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Kongre Yönetim Kurulu ve Delegelerin toplu fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.

HENDEKSPOR'UN YENİ YÖNETİMİ ŞU ŞEKİLDE:

Başkan: Murat Kaya

Yönetim Kurulu: Ömer Gürbüz, Danyal Kaya, Ferdi Kahveci, Saim Gürbüz, Engin Varlıca, Resul Meraklı, Emel Kasap, Hüseyin Karaduman, Kamil Erdem, Kenan Ayar, Vural Tutkun, İlker Bayrak, İsmail Ceral, Nevzat Örek, Sedat Demirel, Selami Sırrı Keskin, Uğur Nal, Veli Ergen, Mustafa Yılmaz, Bahattin Bıçak.

Denetin Kurulu: İsmail Mesut Semiz, Kerem Gümrükçü, Oğuz Tutkun.

Disiplin Kurulu: Cem Keleşoğlu, Osman Hakan Başkara, Nurullah Akçay.