Bülent Yaman

Hendek Yeşilköy Mahallesi girişinde bulunan ve uzun bir süredir sürücülerin korkulu rüyası haline gelen keskin viraja Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri müdahale de bulundu. Keskinliği nedeniyle sürekli kazaların yaşandığı virajda bakım ve genişletme çalışması yapan ekipler grup yolunu kullanan sürücülerin rahatlamasına neden oldu. 

Hendek Kalayık, Karaçökek, Yeşilvadi grup yolu üzerindeki tehlikeli viraja yapılan müdahale ilgili konuşan vatandaşlar, “korku dolu bu virajda çok kaza oldu. Sonunda Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Yeşilköy Merkez Mahalle girişindeki bu viraja gelip gerekli çalışmayı yaptı. Güzergâhta bulunan diğer keskin virajları ortada kaldıran Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz” dedi.

Mahalle Muhtarı Murat Nalbant, “Uzun süredir araç sürücüleri için tehlike yaratan ve zaman zaman kazaların yaşandığı viraj Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekiplerince araç sürücüleri için daha güvenli hale getirilmesi için genişletme çalışması başlattı sizler aracınınız ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.