Erenler Belediyesi İletişim Merkezi (ERBİM) vatandaşlardan gelen talep ve şikayetleri anında değerlendirmeye alarak çözüm odaklı çalışmaya devam ediyor. 2023 yılı online anket sonuçlarına göre sorunların %79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü. 

ONLİNE TAKİP

ERBİM hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Sistem ile vatandaşlarımız talep ve şikayetlerini kolayca iletiyor ve akabinde ekiplerimiz talep ve şikayetleri kendilerine sağlanan sistemden online şekilde görerek zaman kaybeden müdahalede bulunuyorlar” dedi.  

Adapazarı Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular başlıyor Adapazarı Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular başlıyor

ERBİM DEĞER KATIYOR

Başkan Şengül, “En başından beri ERBİM ile amacımız vatandaşımızın işini kolaylaştırmaktı. Hem vatandaşlarımızın işini kolaylaştırıyor, hem de daha çok veri ile sağlıklı şekilde analiz yapabiliyoruz. Başarıyı güncel teknolojiyle yakaladık ve kendimizi güncel tutmaya devam edeceğiz” dedi

‘HIZ KESMEDEN DEVAM’

Başkan Şengül, “2023 yılında geride kalan süreci kapsamında online anket sonuçlarına göre sorunların %79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü. Erenler’imiz için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmaların Erenler’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.