Sakarya’nın tanınmış girişimci ve başarılı esnaflarından ‘Arzum Lavaş’ın sahibi Arzu & Hüseyin Sözer çiftinin özel bir hastanede hemşirelik yapan güzeller güzeli biricik kızı Hümeyra Sözer ile Saniye &  Nihat Yılmazer çiftinin Kristal Büfe’nin sahibi olan yakışıklı oğlu Tamer Yılmazer; Erkan Sezgin Düğün Salonunda gerçekleşen muhteşem düğün töreniyle evlenerek yuvalarını kurdu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya il Başkanı Mehmet Demir, Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkanı Mehmet Durak, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan ile çok sayıda davetli topluluğunun katıldığı Hümeyra & Tamer Yılmazer çiftinin düğün töreni unutulmayacak renkli görüntülere sahne oldu. Davetlileri tek tek kapıda karşılayarak uğurlayan anne Arzu Sözer katılan tüm davetlilere teşekkür etti.   

Çok acil kan aranıyor Çok acil kan aranıyor

thumbnail_Hümeyra ile Tamer rüya gibi düğün ile evlendi  (5)thumbnail_Hümeyra ile Tamer rüya gibi düğün ile evlendi  (2)thumbnail_Hümeyra ile Tamer rüya gibi düğün ile evlendi  (1)