TV264 ekranlarında Coşkun Bilir’in sunduğu artı-eksi isimli program yine karıştı. Sert tartışmaların yaşandığı programda Gazeteci Hüseyin Cumalı kendisini her zaman “Ben sonuna kadar MHP’liyim. Liderine bağlıyım” diyen Coşkun Bilir’i sert bir dille eleştirdi. Sert anların yaşandığı o anlarda Hüseyin Cumalı, “MHP ile AK Parti Cumhur İttifakı kapsamında bir seçime gidiyor. Oysa sen, özellikle sen Coşkun Bilir sürekli sosyal medyanda AK Parti’ye çok ağır eleştiriler yapıyorsun. Aynı gemide olan bir insan böyle işler yapan mı! Sen MHP’nin içindeki İrlandalısın” dedi.

Kahramanmaraş’ta 4.5 büyüklüğünde deprem Kahramanmaraş’ta 4.5 büyüklüğünde deprem

Demokratik eleştiri hakkını kullandığını ileri süren Coşkun Bilir’e yönelik eleştirilerini sürdüren Hüseyin Cumalı, “Böyle eleştiri olur mu! Böyle lidere bağlılık olur mu! Türkiye böyle zor seçime giderken böyle Cumhur İttifakı’na bağlılık olur mu! Herkes böyle yaparsa Cumhur İttifakı ne olur! Türk Televizyonlarında ilk kez açıklıyorum. Sen MHP’nin içindeki İrlandalısın” dedi. 

Sakarya Kunduracılar Esnaf Odası Başkanı Kemal Turgaç’ın bir köşeden ağzı açık ve gık çıkarmadan dinlediği o anlarda stüdyo da buz gibi anlar eserken, Cumalı, “MHP eski Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan partiden gitti ve DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı oldu. MHP’den ayrılan Aydoğan Arslan İYİ Parti’ye geçti.  Sen niye istifa edip bir partiye geçmiyorsun! MHP’de üye olsan ne olur! Bütün gün Cumhur İttifakı’na zarar veriyorsun” dedi.