Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) il genelinde yaptığı çalışmalar sürerken, iki ilçede yapılan iki çalışmaya vatandaşlardan teşekkür geldi.

Pamukova Kadıköy Mahallesi’nde kaliteli ve hijyen içmesuyu çalışmalarını sürdüren SASKİ, bu bölgedeki su depolarını yeniledi. SASKİ tarafından bölgenin temiz ve kaliteli içmesuyu için getirilen yeni depolar vinç yardımıyla montajı yapıldı. Yapılan montaj sonrasında ise Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem yüce’ye teşekkür eden bölge halkı, “ Kadıköy mahallemizin yeni içme suyu depoları geldi ve montajı yapıldı, teşekkürler ederiz” dedi.

Ücretsiz bal ve süt dağıtımı sürüyor Ücretsiz bal ve süt dağıtımı sürüyor

Erenler Dilmen Mahallesi’nde ise sosyal medya aracılığıyla sesini duyuran çevre sakinleri, mahallenin 6030 nolu sokağında bulunan ve uzun zamandır yapılmayan çukurun asfalt yapılmasını istedi. Sosyal medyadaki bu çağrıyla birlikte harekete geçen SASKİ ekipleri asfaltlanması istenilen yeri kısa sürede asfaltını tamamlandı. Yapılan asfaltla birlikte mahalle sakinleri Başkan Ekrem Yüce teşekkür etti.