Yüksel Kadıoğlu vefat etti Yüksel Kadıoğlu vefat etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin 1 milyon Sakaryalıya hizmet verdiği tabiatın kalbi, doğal cenneti İl Ormanı Tabiat Parkı’na giriş için bir kapı daha hizmete açıldı.

Büyük bir ölümü Sapanca ilçesi sınırlarında kalan tabiat parkına bu kez Arifiye’den giriş yapılabilmesi için Cumhuriyet Mahallesi’ne yeni bir giriş düzeni hazırlandı.

Arifiyeli vatandaşların yoğun taleplerine kayıtsız kalmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, çalışmanın en kısa sürede tamamlanması için talimat vermişti ve kapı bugün itibarıyla misafirlerin geçişine açıldı.

Bu adımla birlikte İl Ormanı Tabiat Parkı’na her iki ilçeden de girilebilmesi sağlandı.

Muhteşem doğasıyla her yıl binlerce kişiyi ağırlayan park alanı, içerisinde Büyükşehir Belediyesi’nin konaklama, sosyal tesis, restoran, özel etkinlik alanı hizmetleriyle birlikte daha fazla insan tarafından tercih edilmeye başlanmıştı.

Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yusuf Alemdar’a teşekkür paylaşımında, “Misafirlerimiz artık ormana Arifiye tarafından giriş yapabilecekler. Kapının açılmasında büyük emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar'a çok çok teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

İl Ormanı Tabiat Parkı’na Artık Arifiye’den De Girilebilecek 5İl Ormanı Tabiat Parkı’na Artık Arifiye’den De Girilebilecek 3İl Ormanı Tabiat Parkı’na Artık Arifiye’den De Girilebilecek 4İl Ormanı Tabiat Parkı’na Artık Arifiye’den De Girilebilecek 2İl Ormanı Tabiat Parkı’na Artık Arifiye’den De Girilebilecek