Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi “Fotoğraf Atölyesi” öğrencileri 11 Kasım Cumartesi günü Bolu Yedigöller Milli Parkı’na fotoğraf gezisi düzenledi.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi ve İl Sağlık Müdürlüğü İşbirliği ile  TÜBİTAK-3005 Projesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi ve İl Sağlık Müdürlüğü İşbirliği ile  TÜBİTAK-3005 Projesi

SAÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü ile Dört Kapı Öğrenci Topluluğunun ortaklaşa düzenlediği Fotoğraf Atölyesi etkinliği kapsamında teorik temel fotoğraf eğitimini tamamlayan öğrenciler Yedigöller’e düzenlenen gezide öğrendikleri bilgileri uygulama, aynı zamanda sonbaharın güzelliklerini görme imkânını elde ettiler.

Gezi boyunca çektikleri fotoğrafları değerlendiren ve öğrencilere tavsiyelerde bulunan Arş. Gör. Dr. Hüseyin Can, “Öğrencilerin ders dışı etkinlikler ile farklı bilgiler öğrendikleri, gezi ile birlikte bu bilgileri tatbik ettikleri bir ortam oluştu. Öğrencilerimiz güzel ve verimli bir gün geçirdiler” dedi.

Arş. Gör. Dr. Hüseyin Can ayrıca geçmiş dönemlerde gerçekleştirilen fotoğraf atölyesi etkinliğinin, bu eğitim öğretim yılında da devam ettirileceğini ve gerekli duyuruların önümüzdeki günlerde öğrencilerle paylaşılacağı söyledi.