MHP’ye antrenör aday adayı MHP’ye antrenör aday adayı

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adayı olmayı planlayan İlhan Yılmaz, ilçedeki ziyaretlerini ve çalışmalarını sürdürüyor.

Yılmaz, son olarak sayıları 100’ü geçen öğrenci grubuyla Serdivan’da bir araya geldi. Gençler Yılmaz’a hayal ettikleri kenti anlattı ve bu çerçevede sorular yönelttiler.

Gençlerin sorularını cevaplayan Yılmaz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Bu akşam Serdivan’ımızda bulunan Kalyan Cafe’de genç kardeşlerimizle buluştum. “Gençler Kentten Ne Bekler?” başlığı etrafında çok değerli bir sohbet gerçekleştirdik. Genç kardeşlerimiz hayallerindeki kente dair düşüncelerini paylaştılar; sorular sordular, ben de not alıp sorularını cevaplamaya çalıştım. Siyasete genç yaşında girmiş, bürokrasinin çeşitli alanlarında görev almış bir abileri olarak onlarla fikir teatisinde bulunmaktan mutluluk duydum. Hepsine değerli düşünceleri ve katkıları için çok teşekkür ederim. Her an Serdivan diyerek birlikte hayal etmeye ve hayallerimize doğru yol almaya çalışacağız. Yolunuz, yolumuz aydınlık olsun. Var olun” ifadelerine yer verdi.

lhan-yilmaz-ogrencilerle-bir-araya-geldi-6lhan-yilmaz-ogrencilerle-bir-araya-geldi-2lhan-yilmaz-ogrencilerle-bir-araya-geldi-5lhan-yilmaz-ogrencilerle-bir-araya-geldi-1