Denizlispor'u 1-0 geriden gelip 2-1'lik skorla geçen Sakaryaspor'da teknik direktör İlker Püren maçın ardından açıklamalarda bulundu.

HALK54.COM
Sakaryaspor, Spor Toto 1. Lig'in 5'nci haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Denizlispor'la karşı karşıya geldi. Sakarya Atatürk Stadyumu'nda oynanan mücadeleyi Sakaryaspor 1-0 geriye düşmesine rağmen 2-1'lik skorla kazanmayı bildi.

Konuk ekip Denizlispor 21. Kevin Mayi ile öne geçerken, Sakaryaspor 53. ve 71. dakikada Kasongo'nun golleriyle maçı kazandı.

Karasu Kapalı Spor Salonunda Karate Turnuvası düzenlendi Karasu Kapalı Spor Salonunda Karate Turnuvası düzenlendi

İLKER PÜREN'DEN MAÇ SONU GALİBİYET AÇIKLAMASI
Ligin 5. haftasında Denizlispor'u geriden gelip 2-1'lik skorla geçen Sakaryaspor'da teknik direktör İlker Püren maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İlker Püren'in açıklaması şu şekilde:

"ALIŞKIN OLDUĞUMUZ SİSTEMDEN FARKLI BİR FORMATA GEÇTİK"
* Bu zamana kadar oynadığımız müsabakalarda geriden oyun kuran pas takımı görüntümüz vardı. Pas oyunundan direkt oyuna geçişte biraz zorlandık. Çünkü alışkın olduğumuz sistemden farklı bir formata geçtik. Neticede ikinci yarı geçiş oyununu tam anlamıyla oynamaya başladıktan sonra istekli ve arzulu oyunla beraber galibiyet geldi.

* Burası gerçekten heyecanı yüksek bir camia. Geçtiğimiz hafta aldığımız mağlubiyetten sonra bizim kırılma anımız oldu. Burda, bu şehirde kırılmalar daha fazla oluyor ve bunları atlatmamız gerekiyordu.

* Oyuncularımızı özellikle ikinci yarıda ortaya koyduğu azimli, istekli, onurlu mücadelelerinden dolayı kutluyorum.