Bülent Yaman

Kılıçaslan: ‘Sakarya bu tehdit dilini hak etmiyor’ Kılıçaslan: ‘Sakarya bu tehdit dilini hak etmiyor’

Aday olacak mı olmayacak mı tartışmalarına geçtiğimiz günlerde ilçe yerel basın mensupları ile buluşmasında son noktayı koyarak BBP Partisi Hendek Belediyesi Başkan Adayı olduğunu açıklayan iş insanı İrfan Püsküllü, yaptığı adaylık açıklaması sonrası BBP Genel Merkezinde Genel Başkan Mustafa Destici ile bir araya gelerek rozet taktı. 

Ankara dönüşü Prof. Dr. Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde bugün hizmete giren Büyük Birlik Partisi (BBP) Seçim bürosu ve İlçe Teşkilatı açılışına katılmak üzere ilçeye dönen Püsküllü Hendek Tem gişelerinde Araç konvoyu ile karşılandı. 

Açılışı gerçekleşen (BBP) İlçe Teşkilatı ve Seçim Bürosu açılışı öncesi Ankara’dan dönen BBP Hendek Belediye Başkann Adayı İrfa Püsküllü Tem Otoyolunda karşılama sonrası kalabalık araç konvuyu ile birlikte ilçe merkezine harekett etti.  Hendek İlçe merkezinne ulaşan konvoyda bulunan aracından Atatürk Stadyumu önünde aracından inen BBP Hendek Belediye Başkan Adayı İrfan Püsküllü kalabalık partilerle birlikte meşaleler eşliğinde Başpınar Mahallesi Prof. Dr. Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde hizmete giren Büyük Birlik Partisi (BBP) Seçim bürosu ve İlçe Teşkilatı açılışına katıldı.

Hendek Başpınar Mahallesi Prof. Dr. Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde Büyük Birlik Partisi (BBP) Seçim bürosu ve İlçe Teşkilatı açılışı öncesi Hendek BBP Partisi İlçe Başkanı Samet Kenari,Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar toplanan kalabalığa birer koşma gerçekleştirdi.

Kenar ve Bayar’ın Konuşmaları sonrası kürsüye son olarak BBP Hendek Belediye Başkan adayı İrfan Püsküllü çıktı.  Zaman zaman mikrofonun azizliğine uğrayan Püsküllü, Prof. Dr. Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde hizmete giren Büyük Birlik Partisi (BBP) Seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada "Sayın Genel Başkan Yardımcım, Sayın il başkanım, ilçe başkanım, değerli Hendekli  hemşerilerim. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin, ülkemize, ilimize ve Hendek ilçemize hayırlı. olmasini temenni eder, hepinizi, saygi, sevgi ve muhabbetle selamlarım. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. 2019 yılından bugüne kadar, Hendek  sevdası içinde yaşatan bir kardeşiniz olarak bize; Hendekli vatandaşlarımız; destelerinden ve gönüllerindeki yerimizden bahsettiler. Hepinizin bilmesini isterim ki, göstermiş olduğunuz teveccühünüz muhabbetiniz ve sevginiz karşılıklıdır. Biz Hendek halkımızın taleplerinin ve beklentilerinin bilincindeyiz.

Hendek halkımız hizmetin en güzeline, en kalitelisine layıktır. Gayemiz ve tek amacımız kaliteli hizmet ile Hendek  ilçemizi özlenen seviyesine ulaştırmaktır. çarşamba günü Büyük Birlik Partisi Genel Merkezine yaptığımız ziyaretimizde Genel Başkanımız  Mustafa Destici adaylık sürecimizi başlattı. Çıktığımız bu yolda sizlerin gayret ve çabalarını bekliyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin desteklerine Hendek ve Çocuklarımızın geleceği için talibiz 
Yüz Yüze Hane Hane Çalışmaya varmıyız Hendek İlçemizi birlikte yönetmeye varmıyız.Hendek ilçemize beklenen hizmetleri kazandırmaya kararlımıyız Bugün açılışını yapacağımız Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe teşkilatımız ve ilçe seçim büromuz Hendek  İlçemize, hayırlı olsun. Önceliğimiz Hendek Önceliğimiz Hizmet Önceliğimiz Vatandaşlarımız Hendek İçin biz varız Desteklerinizi bekliyoruz. Hepinizi saygi, sevgi, muhabbet ve hürmet ile selamliyorum." dedi.

BBP Hendek Belediye Başkan adayı İrfan Püskülü’nün gerçekleştirdiği konuşma sonrası Cuma namazının ardından açılışa katılanlara çeşitli ikramda bulunulması ile program sona erdi.