İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına bayram sonrası yeniden başladı.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri çarşı merkezinde Uzun Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Bölge de esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden İYİ Parti heyeti sorun ve şikayetleri dinledi.

IMG-20220720-WA0005

"Maaş zamları hissetmeden uçuyor!"Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: "Hemşehrilerimiz ile buluşmaya, dertlerini dinleyip dile getirmeye devam ediyoruz. Çarşı merkezimizde bulunan Uzun Çarşı’ya yeniden yaptığımız ziyarette gördük ki, ekonomik sorun iyice derinleşmiş, hemen herkes günü kurtarmanın, işletmesini ayakta tutabilmenin hesabını yapıyor. Bugün dükkanını açabilen esnafın, en başarılı esnaf olduğunu söyleyen hemşehrilerimiz, maaşlara yapılan zamların enflasyon ve bir gün sonra zorunlu ihtiyaçlara yapılan zamlarla hissetmeden uçup gittiğini belirttiler" dedi.

IMG-20220720-WA0009

"Az kaldı, sorunları biz çözeceğiz!"Dokumacı: "Yine görüyoruz ki, ülke genelinde olduğu gibi şehrimizde de, hemşehrilerimizin partimize olan teveccühü ve ilgisi her geçen gün artmaktadır. Çok çalışın bizi bu dar boğazdan kurtarın diyen vatandaşlarımızın üzerimize yüklediği sorumluluk ile yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Tüm sorunları yerinde bire bir biliyoruz, şimdilik muhalefet gereği bu sorunları yönetenlere duyurmaya çalışıyoruz. Ama görüyoruz ki az kaldı ve bu sorunları çözmek bizlere nasip olacak inşallah” diye belirtti. 

İYİ Parti'den kurultay kararı İYİ Parti'den kurultay kararı

IMG-20220720-WA0012

thumbnail_IMG-20220720-WA0007