İYİ Parti Erenler İlçe Başkanlığı 3.kongresine tek liste ile giren Safa Gürsoy bugün Erenler Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan seçim ile delegelerin desteğini alarak İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı oldu.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan Kocaali’de İYİ Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan Kocaali’de

Kongrede konuşma yapan Safa Gürsoy, "İYİ Parti kurulurken karşımıza birçok zorluk ve dayatmalar çıktı. Başta genel başkanımız sayın Meral Akşener'e olmak üzere iyiler hareketine inananlarin halkla buluşmasını engellemek için ellerinden geleni artlarona koymadılar. Bu engellemelere rağmen başaramadılar. Sayın genel başkanımız partisinin odasında hiç oturmadı, milletimizin dertlerini gittiği her yerde dinledi ve çözüm yollarını anlattı. Şimdi bizlere düşen görev Sakarya İYİ Parti il başkanlığımız ve diğer ilçe başkanlıklarımiz ile uyumlu çalışarak önce Erenler'de daha sonra Sakarya'da partimizi birinci konuma taşımaktir. Bir partiyi iktidara taşiyan gönüllerdeki adanmışlıktır. Bu nedenle yeni yönetimdeki arkadaşlarımla tıpkı genel başkanımız sayın Meral Akşener gibi yılmadan çalışacağız" dedi.